Platba

Platbu za zboží je možné provést několika standardními způsoby.

 • Bankovní převod – zálohová faktura –  Po provedení objednávky obdržíte platební údaje, na jejíchž základě provedete platbu. Pro rychlé zadání můžete využít QR kód z potvrzení objednávky 
 • Online Platba
  Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu společnosti ComGate Payments, a.s. Zde je možné využít bankovní tlačítka nebo platbu kartou.
  Bližší informace o provozovateli platební brány najdete zde https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267

Doba zhotovení

Každý typ produktu má individuální dodací lhůtu. Nejrychleji jsou vyrobeny samotné fotografie. Pokud si objednáte kašírování (lepení na desku), laminaci nebo rámování. Tato doba se prodlužuje. Přesný termín, kdy bude fotoobraz dokončen, nebo připraven k vyzvednutí je uveden u každého jednotlivého obrazu při vytváření návrhu, podle jeho konfigurace. Standardní maximální dobou pro zhotovení většiny fotoobrazů je 10 pracovních dnů. Pokud objednáváte reprodukci může být dodací lhůta až 5 týdnů. U všech produktů je také možné připlatit express dodání. Přesná cena i datum je opět vidět v konfigurátoru obrazu, a také závisí na konkrétní konfiguraci. V následující tabulce najdete přehled možností dopravy a platby. Doba doručení je standardní délka přepravy, je potřeba ji připočíst k termínu výroby obrazů, který uvidíte ve své objednávce.

Doprava

Vyberte zemi do které chcete zaslat objednávku:

Cena dopravy pro zemi :

BaleníMax
velikost
1. obraz2. obraz3. a dalšíDoručení
(dny)
Popis